top of page
Büyüleyici Çadır

Hakkımızda

Campmatik, gençler ve genç kalanlar için düzenlenmiş bir sosyal eğlence platformudur. 2020 yılından beri faaliyet gösteren, bugüne kadar farklı rotalarda 50'den fazla etkinlik gerçekleştirmiş eğlence ve macera organizasyonudur.

Campmatik olarak felsefemizde; her bir deneyimimizin bir organizasyon olarak bizi nasıl şekillendirdiğini ve değiştirdiğini anlamak, çevremizdeki dünya ve doğa ile bağlantı kurmak, kesişen yaşamlarımızda bir sosyal ağ oluşturmak ve bunun kalıcı olmasını sağlamak. Mutluluğumuzu diğer insanlarla paylaşmayı amaçlıyoruz.

campmatik.com Türkiye genelinde kamp etkinlikleri ve festivaller düzenleyen bir firmadır. Aynı zamanda kamp alanlarının tek çatı altında listelendiği, online rezervasyon imkanı sunan pratik bir platformdur. Dış mekan ürünlerini de online olarak satın alabilirsiniz. İnsanlardan her zamankinden daha uzak olmamız gereken ve kısıtlamalarla dolu olduğumuz son zamanlarda doğada geçirilecek huzurlu günler daha da anlamlı hale geliyor. Tabii bunu böyle rastgele bir yerde yapmak yerine, yaşanmış, tavsiye edilmiş ve neyle karşılaşacağımızı az çok bildiğimiz seçenekler arasından seçim yapabilmek hepimiz için büyük bir avantaj. campmatik.com size bu avantajı rahatlıkla kullanabileceğiniz, bol alternatifli bir platform sunuyor. İster deniz kenarında, ister ormanda, ister yaylada; ister salaş çadırlarda, mütevazı bungalovlarda, rengarenk karavanlarda, ister lüks glamping alanlarında… Seçim sizin

bottom of page